Rådgivning og helse

Ved skolen har vi to helsesykepleiere, fire rådgivere,  seks miljøarbeidere, PPT-rådgiver og OT- rådgiver som til sammen har tid, kunnskap og erfaring om hvordan gjøre skolehverdagen litt lettere, eller som kan svare på spørsmål du ikke finner ut av.

Skolens rådgivere

Marita Jensen 
Rådgiver for vg1 klassene
Rom H103 (ved helsesykepleiers kontor)
Telefon 776 47 314
E-post: marita.jensen@tffk.no

Jan Bjørnstad
Rådgiver vg3 klassene
Rom H002 (ved biblioteket)
Telefon: 776 47 309
Mobil:   980 81 576
E-post: jan.bjornstad@tffk.no

Janne Gärtner 
Rådgiver for MUA og MUB klassene
Rom H003 (ved biblioteket)
Telefon 776 47 328
Mobil:   958 61 729
E-post: janne.gartner@tffk.no

Charlotte Thorsteinsen
Rådgiver for vg2 klassene
Rom H001 (ved biblioteket)
Telefon 776 47 310
E-post: c.thorsteinsen@tffk.no

Harald Hansen
Miljøarbeider
Telefon 980 09 275
E-post: harald.hansen@tffk.no

Julie Jørgensen Jensen
Miljøarbeider
Telefon: 915 36 048
E-post: julie.jorgensen@tffk.no

 

Ann Kirsti Gamst
Miljøarbeider MDD
Telefon 976 94 124
E-post: ann.kirsti.gamst@tffk.no

Edd Gansmoe
Miljøarbeider vg2
Telefon: 411 01 954
E-post: edd.robert.gansmoe@tffk.no

Beathe Olsen
Miljøarbeider MDD
Telefon 969 91 000
E-post: beathe.olsen@tffk.no

Catharina S. Vonheim  Miljøarbeider Vg3
Telefon: 926 04 621
E-post:catharina.vonheim@tffk.no

Til toppen