Skolens ledelse og ansatte

Skolens ledelse

Tonje Holm
Rektor
Tlf: 776 47 304
E-post: tonje.holm@tffk.no

 

Jeanette Selnes Flosand
Leder for pedagogisk drift
Tlf: 776 47 307
E-post: jeanette.s.flosand@tffk.no

 

Kari Ingebrigtsen
Avdelingsleder for norsk, samisk og samfunnsfagene, og for voksenopplæringen og vg2
Tlf. 776 47 338
E-post: kari.ingebrigtsen@tffk.no

 

Therese Figenschou
Avdelingsleder for realfag og vg3
Tlf: 776 47 308
E-post: therese.figenschou@tffk.no

Turid Furumo
Ass. rektor
Tlf: 776 47 304
E-post: turid.furumo@tffk.no

 

Kari M. Kristensen
Avdelingsleder for språkfagene og vg1
Tlf: 776 47 319
E-post: kari.kristensen@tffk.no

 

Stig-Roar Mathisen
Avdelingsleder for musikk, dans og drama
Tlf: 776 47 311
E-post: stigroar.mathisen@tffk.no

 

Vidar A. Sørbøe-Olsen
Økonomisjef
Tlf: 776 47 305
E-post: vidar.andre.olsen@tffk.no

 

Marita Jensen
Rådgiver 1
Tlf: 776 47 314
E-post: marita.jensen@tffk.no

Ansatte på Kongsbakken vgs

Til toppen